Τη διακήρυξη του συνδυασμού του θα κάνει το Σάββατο 15 Μαρτίου ο υποψήφιος δήμαρχος Ζηρού Νίκος Καλαντζής. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο Ιλιάνα στις 8 το βράδυ και θα παρουσιαστούν το όνομα του συνδυασμού, οι προγραμματικές του θέσεις και η ιστοσελίδα του.
Ο υποψήφιος δήμαρχος Ζηρού Νίκος Καλαντζής καλεί όλους όσους απ’ τους δημότες επιθυμούν, να παραβρεθούν στην επίσημη πρώτη παρουσίαση της παράταξής του.
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ LIVE ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΑΦΙΣΑ
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΑ ΤΟΥΣ BLACK HEART PROCCESSION , τους ELEPHANT και τους διοργανωτές.