Χθες το απόγευμα στο 156ο χιλιόμετρο της Εθνικής Οδού Αντιρρίου – Ιωαννίνων (Χαλκιάδες), Ι.Χ.Ε. αυτοκίνητο που οδηγούσε 44χρονος υπήκοος Αλβανίας, συγκρούστηκε μετωπικά με Ι.Χ.Φ. αυτοκίνητο που οδηγούσε 34χρονος ημεδαπός, με αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό του 44χρονου και τον σοβαρό τραυματισμό του 34χρονου.
Για το δυστύχημα προανάκριση ενεργεί το Τμήμα Τροχαίας Άρτας.
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ LIVE ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΑΦΙΣΑ
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΑ ΤΟΥΣ BLACK HEART PROCCESSION , τους ELEPHANT και τους διοργανωτές.