Διαψεύδει ο πρώην δήμαρχος Αρταίων Χρήστος Τσιρογιάννης τα δημοσιεύματα των τελευταίων ημερών, μεταξύ αυτών και του Παρατηρητή, (αν και εμείς δεν μπήκαμε σε ονοματολογία), ότι ενδιαφέρεται για τη θέση του Διοικητή στο Νοσοκομείο της Άρτας.
Με ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook αναφέρει τα εξής:
«Δεν ισχύει σε ότι με αφορά. Με ένα απλό τηλέφωνο οι "πληροφορίες" θα ήταν ακριβείς. Ενημερώνω, ότι δεν έχω κάνει αίτηση για την θέση του Διοικητή του Νοσοκομείου Αρτας».
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ LIVE ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΑΦΙΣΑ
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΑ ΤΟΥΣ BLACK HEART PROCCESSION , τους ELEPHANT και τους διοργανωτές.