Τσιανάκας Γεώργιος του Πέτρου  (ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΝΑΝΤΩΝ

1. Γαλάνη Ιωάννα-Μαρία του Γεωργίου (Φοιτήτρια)
2. Γιαννούλας Ελευθέριος του Χρήστου (Συν/χος Αστυνομικός)
3. Κωστούλας Ηλίας του Γεωργίου (Επιχειρηματίας)
4. Πολύζος Γεώργιος του Κωνσταντίνου (Φαρμακοϋπάλληλος)
5. Ριζάκης Δημήτριος του Χρήστου (Αστυνομικός)
6. Τράντζα Σοφία του Ιωάννη (Φαρμακοποιός)
7. Τρομπούκης Νικόλαος του Ιωάννη (Καθηγητής)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  ΑΘΑΜΑΝΙΑΣ
1. Αντωνίου Ιωάννης του Ανδρέα (Φαρμακοποιός)
2. Βλαχογεώργος Αλέξανδρος του Γεωργίου (πυροσβέστης)
3. Ζαρλαχάς Νικόλαος του Αθανασίου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
4. Καλτσώνη Μαίρη του Ιωάννη (Ιδιωτικός Υπάλληλος)
5. Καννής Δημήτριος του Κωνσταντίνου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
6. Καψάλη Ελευθερία του Σωτηρίου (Ιατρός Μικροβιολόγος)
7. Κίτσου Ελένη του Δημητρίου (Δικηγόρος)
8. Παππάς Κωνσταντίνος του Βασιλείου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
9. Πλούμπης  Ευθύμιος του Γεωργίου (οδηγός ΚΤΕΛ)
10. Ρίζος Κωνσταντίνος του Ιωάννη (Επιχειρηματίας)
11. Ρόβας Χρήστος του Αθανασίου (Συν/χος Στρατηγός  ΕΑ)
12. Σπανός Βασίλειος του Χρήστου (Ταχυδρομικός )
13. Σχωρτσιανίτης Γεώργιος του Νικολάου (Συν/χος Αστυνομικός )
14. Τσιάτσος Παύλος του Δημοσθένη (Υποδ/ντής Τελωνείου)
15. Τυρολόγου Δήμητρα του Φωτίου (Νοσοκόμα)
16. Χάιδος Ιωάννης του Αριστείδη (Συν/χος Δημόσιος Υπάλληλος)
17. Χρηστίδης Νικόλαος του Χρήστου (Οικονομολόγος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΙΑΝΩΝ

1. Γκορόγιας Σωτήριος του Δημητρίου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
2. Παπατάτση Μαρία του Μιχαήλ (Νοσοκόμα)
3. Παππάς Χρήστος του Γεωργίου (Ιδιωτικός Υπαλληλος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΩΝ
    
1.Νικολάου Δωροθέα του Κωνσταντίνου (Ελεύθερος Επαγγελματίας)
2. Παππά Ελένη του Θεοδώρου (Φαρμακοϋπάλληλος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΩΝ
1. Καπέλης Ιωάννης του Λάμπρου
2. Κράββαρη Αικατερίνη του Αθανασίου
3.Τσώλη Χρυσούλα του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΜΑΝΙΟΥ
1.Μπασιούκα Λαμπρινή του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΡΓΑΡΕΛΙΟΥ
1.Εξάρχου Σταυρούλα του Χρήστου
2. Πλούμπη Αγγελική του Κωνσταντίνου
3. Πλούμπης Ηλίας του Αποστόλου
4. Τσαμπούλας Βασίλειος του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΙΚΙΚΟΥ
1.Τριανταφύλλου Αλεξάνδρα του Κωνσταντίνου
2.Χρόνης Γρηγόριος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΣΤΡΑΤΟΥ
1.Ρόβας Βασίλειος του Χρήστου
2.Τζαμάκος Γεώργιος του Διονυσίου
3.Τζαμάκου Δέσποινα του Μιχαήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΔΩΡΙΑΝΩΝ
1. Μητρογιάννης Διονύσιος του Κωνσταντίνου
2.Σφώρος Δημήτριος του Στεργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΟΥ
1.Λάππα Πηνελόπη του Ευαγγέλου
2.Σαρδέλας Δημήτριος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΑΘΑΜΑΝΙΟΥ
1.Γαλάνης Στέφανος του Πέτρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΨΑΛΩΝ
1.Χλέτσης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ
1.Γιώτης Κωνσταντίνος του Γεωργίου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΚΟΥΛΙΩΝ
1.Φώτης Δημήτριος του Γρηγορίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
1.Γεωργαντζάς Βασίλειος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΩΝ
1.Τασούλης Θεόδωρος του Λάμπρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΥΝΤΑΣ
1.Μπαρκαλέξης Βασίλειος του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΣΠΗΛΙΑΣ
1.Κορδούλας Χρήστος του Σωτηρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΤΟΥΝΟΥ
1..Σπανός Δημήτριος του Γεωργίου
2.Σταύρος Γεώργιος του Ιωάννη
3.Τσιλώνη Γεωργία του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΤΡΑΚΩΜΟΥ
1.Ευθυμίου Χριστίνα του Γεωργίου
2. Καραγιώργου Γεωργία του Ζαχαρία
3. Παππάς Λεωνίδας του Παντελή  

jsn-modulecontainer">

Σύνδεση μελών

Go to top