Η πρώτη Παρουσίαση των Υποψηφίων Δημοτικών και Περιφερειακών Συμβούλων της «Λαϊκής Συσπείρωσης» έχει ως εξής:

Υποψήφιος Δήμαρχος Αρταίων ο Στράτος Καλλώνης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1). Αλέξη – Ρίζου Ντίνα του Πολύβιου, (εργαζόμενη, αντιπρόσωπος στο ΕΚΑ)
2). Αναγνωστόπουλος Γιάννης του Στυλιανού, (Φοιτητής)
3). Βαλάρη Μαρία του Μίλτου, (Εκπαιδευτικός)
4). Βασιλείου Νίκος του Ιωάννη, (Συνταξιούχος Υδραυλικός, μέλος του Δ.Σ. σωματείου συνταξιούχων και του Δ.Σ. της Ομοσπονδίας)
5). Βάσιος Βασίλης τουΠαύλου, (Μέλος του Δ.Σ. του Ε.Κ.Α., Πρόεδρος του Συνδικάτου Γάλα – Τρόφιμα Ποτά)
6). ΒέλλιοςΘόδωρής του Ευάγγελου, (Φοιτητής)
7). Γάλλιος Χρήστος του Λάμπρου, (Συνταξιούχος,μέλος του Δ.Σ. Συνταξιούχων ΙΚΑ ΆρταςΥπερ– πολύτεκνος)
8). Γιάμμαρη Χρυσαυγή του Δημήτρη, (Εργαζόμενη)
9). Γιώτη Αγγελική του Δημήτρη, (Λογίστρια Πρόεδρος του Σωματείου Λογιστών, Πρόεδρος της Επιτροπής Ειρήνης Άρτας ,μέλος του Εθνικού Συμβουλίου της ΕΕΔΥΕ)
10). ΖιώβαςΡάκιας του Μιχαήλ, (ΑρχιτέκτοναςΥπάλληλος ΠΕ.Δ.)
11). Καραγιάννη Ηλέκτρα του Γρηγόρη, (Φοιτήτρια)
12). Καραμπίκα Μαίρη του Θεοφάνη,  (Λογίστρια)
13). Καραμέτου Εύα του Βασίλη, (Αρχιτέκτονας)
14). Κατσαντούλας Γιώργος του Τάσου, (Αγρότης Μέλος του Δ.Σ. της Ο.Α.Σ.Ν.Α.)
15). Lougkia Andrianos του Chaki, (Φοιτητής , μέλος τους Δ.Σ.  ΜηχανικώνΗ/Υ  και Πληροφορικής Πάτρας)
16). Κολοβός Αλέκος του Χρήστου, (Ελεύθερος επαγγελματίας)
17). Μήλιου Χριστίνα του Θεόδωρου, (Καθηγήτρια Πληροφορικής)
18). Μητσαρά Βαγγελιώ τουΑλέκου, (Εργαζόμενη , Μέλος του Δ.Σ. του Συνδικάτου Γάλα – Τρόφιμα – Ποτά)
19). Μήτος Ορέστης του Δημήτρη, (Φοιτητής Πολυτεχνείου)
20). Μιάμης Γιώργος του Κώστα, (Μεταπτυχιακός Φοιτητής)
21). Μπανιάς Κώστας του Χρήστου, (Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου «Σκουφάς», υπεύθυνος του Λαογραφικού Μουσείου)
22). Μπέτσας Πέτρος του Φώτη, (Πτηνοτρόφος)
23). Νικολέτος Γιάννης του Δημήτρη, (Μεταφραστής)
24). Πανοδήμου Παρθενία του Κωνσταντίνου, (Παρασκευάστρια στο Γ.Ν.Άρτας, Αντιπρόσωπος στο Νομαρχιακό τμήμα της ΑΔΕΔΥ)
25). Παππάς Ντίνος του Γιάννη, (Λογιστής , Γραμματέας του Δ.Σ.του Σωματείου Λογιστών)
26). Σακκάς Κώστας του Γεωργίου, (Συνταξιούχος)
27). Σπανός Γιώργος του Νικολάου, (Γιατρός,πρώην Πρόεδρος του Ιατρικού Συλλόγου Άρτας)
28). Στάμου Ηλέκτρα του Βαγγέλη, (Γιατρός)
29). Στούμπος Άρης του Γιάννη,(Δάσκαλος)
30). Τσαμπάς Αλέκος του Κώστα, (Αγρότης)
31). Χαλάστρας Βασίλης του Αποστόλη, (μέλος του Δ.Σ. του Σωματείου Συνταξιούχων)
32). Χήρας Βαγγέλης του Δημήτρη, (Ελαιοχρωματιστής,Συνδικαλιστής στους Οικοδόμους)

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Ηπείρου Γιώργος Πρέντζας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι


1). Αλιφτήρας Γιώργος του Βασίλη, Πρόεδρος του  Εργατικού Κέντρου Άρτας
2). Αρχιμανδρίτης Λάμπρος του Ιωάννη,  (ελεύθερος επαγγελματίας)

3). Ζιώβας Βασίλης του Μιχαήλ, φυσιοθεραπευτής, Περιφερειακός Σύμβουλος
4). Ζορμπά – Ζιώβα Ρίτα , Φαρμακοποιός, Αντιπρόεδρος του Φαρμακευτικού Συλλόγου Άρτας, αντιπρόσωπος στον Πανελλήνιο Φαρμακευτικό Σύλλογο
5). Κικιώνη Μαρία του Αγησίλαου,  μέλος του Δ.Σ. της ΟΑΣΝΑ                                                                                 
6). Λύκας Δημήτρης του Ιωάννη, Ιδιωτικός Υπάλληλος, μέλος της Διοίκησης του  Εργατικού Κέντρου Άρτας, πρόεδρος σωματείου Εμπορο-υπαλλήλων Άρτας.
7). Μπέτσας Βαγγέλης του Αθανασίου, Δημοτικός Υπάλληλος, Πρόεδρος ΟΑΣΝΑ)
8).Νάτσης Λάμπης του Σπύρου, Εργάτης , Πρόεδροςτου πρώην σωματείου Εργαζομένων στον Αμβροσιάδη, αντιπρόσωπος στην Ομοσπονδία Γάλα – Τρόφιμα – Ποτά
9).Ξυλογιάννη Παναγιώτα του Ευαγγέλου, Γιατρός, Πρόεδρος Ο.Γ.Ε.
10). Πανοδήμου Λαμπρινή του Κωνσταντίνου, Εργαζόμενη,  Αντιπρόσωπος  στο Ε.Κ.Α.
11) Σταμάτης Ντίνος του Νικολάου Γεωπόνος, Συνδικαλιστής στο ΓΕΩΤΕΕ
12). Τσάκαλος Βασίλης του Κωνσταντίνου, Γυμναστής μέλος του Δ.Σ. Δασκάλων, Αντιπρόσωπος στη Δ.Ο.Ε.




jsn-modulecontainer">

Σύνδεση μελών

Go to top